frizider i sporet
900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 19:33

Бутел / Скопје

prodavam frizider (obodin ) i sporet ( sloboda). Dvata se bez kabli. cena za komplet 1900 den.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
076445422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам