Polovna telesna vaga
350 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2021 13:41

Бутел / Скопје

Prodavam polovna telesna vaga. Cena: 350 den.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Телесни ваги

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
075330783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам