1 / 10
Se prodava CANYON velosiped!
9.500 €
Цената не е фиксна
02.03.2022 02:11

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava poloven aluminiumski CANYON velosiped.
Velosipedot poseduva full shimano alivio 3x8 oprema.
Ima 2 novi gumi KENDA, nov lanec Shimano,promeneti zadni zvezdi so se osovina shimano deore xt.
Predna osovina i preden pogon shimano deore xt.
Preden amortizer rockshox.
Povekje info viber ili whatsapp.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
078982633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам