1 / 4
MV Agusta Brutale 800 Dragster
9.200 €
24.09.2021 16:28

Кичево

Марка:

MV Agusta

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

Brutale 800 Dragster

Километри:

15000

Se prodava MV Agusta Brutale 800 Dragster, neuvezuvan nepagjan, ima abs, quick shifter, traction control, 4 rezimi na rabota, sachs amortizer, brembo kocnici

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070651182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам