1 / 10
FIAT PUNTO 1.2 8V. EXTRA !!!!
1 €
17.01.2022 16:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.11625

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT PUNTO 1.2 8V. FULL OPREMA : KLIMA , ABS , ESP , 4 X AIR BAG , ORG. RADIO , ELEKTRICEN PAKET , SKORO NOVI GUMI , NOV AKUMULATOR , 2 X ORG. KLUCA ,SERVISNA KNISKA , MAXIMALNO SOCUVANO VNATRE I NADVOR , ITN. NOV UVOZ OD ITALY , SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA .----IMAM I DRUG IZBOR NA VOZILA---

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KIKO
Потврден огласувач
070925942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам