1 / 2
Penta honda 9.9
1.500 €
24.09.2021 17:30

Кочани / Кочани

Kako nov,2006g,raboti besprekorno,nema nikakvi vlozuvanja dopolnitelni,za povekje info na 071680981

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

vanco
Потврден огласувач
078282889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам