1 / 3
VW Polo 1.4 TDI
2.550 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.10.2021 13:00

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Останато


Se prodava VW polo 1.4 TDI climatronic,full oprema, Se raboti i e vo funkcija. Avtomobilot e pumpa dizna sistem Promeneti site kaisi i vodna pumpa( Gates Power Grip,Continental,SKF) Promeneti maslo (liqui moly 5 40 top tec 4100) i site filtri, smenet kumplug (LUK). Bez nikakov vlog, odlicna.Registrirana
Bez zameni. Dva kluca, zimski gumi koristeni edna zima. Bez nikakva mana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
072535713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам