1 / 2
MAN TGA 18.440 Euro 5
1 €
30.06.2022 16:27

Скопје Центар / Скопје

MAN TGA 18.440 Euro 5, 2006 (2007 godina e prva registracija), 1.148.000 km
Smeneto: Gumi 100%, Injektori, Pumpa za visok pritisok, Diskovi/Plocki, Lamela komplet set, Akumulatori novi, Ulje, site filteri, Centralna spona, Spona na volan i dr. Redovno servisiran i odrzuvan!!
Kamionot e vo ODLICNA sostojba i moze vednas da zapocne so rabota.
Cena po dogovor
* Info od 10 do 20 casot.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075444502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам