1 / 2
Se prodava presa za shirinsko nalepuvanje Zvezda
1.111 €
Цената не е фиксна
03.12.2022 17:00

Кочани / Кочани

Se prodava presa za shirinsko nalepuvanje (zvezda presa ) . Za povekje informacii javete se na 070213090

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070354453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам