1 / 10
Golg 5 2006 1.9
4.500 €
Цената не е фиксна
07.08.2022 13:38

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Servisiran za povejke info javetese na brojot

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071 332 122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам