1 / 5
Kangoo 1.9
2.000 €
Цената не е фиксна
10.08.2022 19:03

Охрид / Охрид

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo ispravna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071 332 122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам