1 / 3
ATRAKTIVNA LOKACIA 385 METRA KVADRATNI
85.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2023 12:29

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

385 m²

Тип на земјиште:

Градежно

071337525 do benziska pumpa DMD OIL

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
071337525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам