1 / 4
Peugeot 1.4 206 pezo
1 €
Цената е фиксна
14.05.2022 00:00

Македонски Брод

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se e vored osven Defekt samo motor !!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

golf
Потврден огласувач
076889189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам