1 / 3
SRAFILICI
1 МКД
28.10.2021 09:27

Пробиштип

SRAFILICA SPARKY 220V 3000 DEN
SRAFILICA TOTAL SO POLNAC 3.6V 900DEN
SRAFILICA BLACK & DECKER 6V 600 DEN

ALATOT E NOV OD LIKVIDIRANA PRODAVNICA

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Straso Stojanovski
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам