1 / 1
Sediste za velosiped
2.000 МКД
25.05.2022 01:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novo sediste za velosiped, proizvoditel Merida, za road bike i MTB

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

T
Потврден огласувач
071387131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам