1 / 2
Germanski brend maski dzemper br.L org.LACOSTE %%%
1 МКД
Цената е фиксна
01.11.2021 12:49

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Џемпери

Големина:

L

Боја:

Сина

Kako Nov germanski maski brend teget dzemper org.Lacoste br.L
Visoko kvaliteten materijal i moderen model
Prijaten lesen materijal pamuk

Cena 2000
Namalen na 1200
Denes samo 900

Prodaden

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

ORIGINAL TOMMY HILFIGER

1 МКД

Maska brend jakna br.L/XL CARLO COLLUCI Bomber jacket

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам