1 / 1
RABOTNIK ZA AVTOPERALNA
1 €
31.05.2022 20:56

Охрид / Охрид

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara rabotnik za avto peralna dobra plata i osiguruvane.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070743539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам