1 / 1
Fliper arkadni fliperi video igra igri arkadna
3.000 МКД
Цената е фиксна
20.11.2021 19:35

Битола / Битола

- 4 isti prazni kabineti za entuzijasti i nostalgicari
- Pogodni za DIY
- Potrebno e restavriranje no generalno se odlicni

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

arcades.mk
Потврден огласувач
078575000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам