1 / 1
Se prodava parcela
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 07:53

Битола / Битола

Квадратура:

8500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Mestoto se naoga vo BITOLA
Mesnosta Kaftandzica
Ima Strija i izgradeni obijekti 8500 m2
Cena po dogovor
HITNO
Tel. Za kontakt 076855191 / 078251227

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlado Stefanovski
Потврден огласувач
075249933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам