Se izdava Stan
6.100 МКД
25.09.2021 21:55

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

straso pindzur 10

seiznajmuva kontakt 071658715 mirjana
cena po dogovor 071658715

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mirjana
straso pindzur br10
Потврден огласувач
071658715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам