1 / 1
Prodazba na med na golemo
По Договор
30.01.2022 16:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava cist, priroden livadski med.
Pcelarska farma koja poveke od 25 godini profesionalno raboti so odgleduvanje na medonosni pceli.
Raspolagame so priblizno 100 pcelni semejstva vo Kratovskiot region
Tel za kontakt 076 363 575

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
+38971250175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам