Се продава куќа во населба Баир, цена по договор.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 07:46

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

53 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

53 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

караорман

Се продава мала куќа, мн евтино.
Информации на :
076 777 646 Александра
075 969 018 Слободанка

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

pece
Потврден огласувач
078353827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам