1 / 6
Караоки Bluetooth звучник TSP-110 Germany Denver
2.750 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
26.09.2021 16:43

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

-Bluetooth звучник со FM радио.
-Со LED светлосни ефекти.
-Лесен за транспорт благодарение на рачката за количка и вградените тркала
-MicroSD, USB, AUX влез, влез за микрофон
-Димензии: приближно 31,5 x 28,7 x 47,5 см
-Тежина: околу 4,65 кг
-Излезна линија: 10W максимум 20 Watt
-Батерија: 7-4V / 2200mAh
-Време на работа: до 3 часа по полнење
-Време на полнење: 4 - 6 часа
-Опсег на Bluetooth: до 15 м.
-Боја: Црна

Увоз: Германија

Можност за набавка на Фирми во поголема количина дирекно од Германија.(Договор со менаџерот или пишете на следниот E-mail: info@enj-elektroservice.de)

Контакт телефонТел.Вибер : +389 75888469 Зоран Јовановиќ

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од: Претпријатие

ELEKTRO MULTIMEDIJA Export-Import
Negotino , s.Krivolak
Потврден огласувач
075888469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам