1 / 8
DENVER CRLD525 Radio Budilnik , Alarm , Будилник mp3 , usb
1.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
26.09.2021 16:57

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

СПЕЦИФИКАЦИЈА ( DENVER CRLD525 ) :

Детали за Современо Радио Будилник:

Ова радио часовник има функција Bluetooth за стриминг музика и повици без раце. Дозволете нежната светилка за будење да ве разбуди бавно 30 минути пред времето за будење.
Благодарение на слотот за microSD картичка, може да се репродуцираат директни MP3 -датотеки.

Определување:

Радио часовник со LED дисплеј со придушувач
Bluetooth функција за стриминг музика и повици без раце
Интегрирано светло за будење и светло за расположение
Мека светилка за будење 30 минути пред времето на будење
Симулација на зајдисонце за тајмери ​​за спиење
Разбудете се преку радио или биипер
Слот за MicroSD картичка
FM скенирање радио
Два стерео звучници
Вградена батерија на полнење
Основни карактеристики
Висина: 16,8 см
Ширина: 16,8 см
Длабочина: 10 см
Тежина: 720 гр
Тип на производ: радио
батериски пакет
Капацитет: 600 mAh
Напојување
Влезен напон: 230 В.
Приказ
Технологија на приказ: ЛЕР
технички опис
Два интегрирани звучници со по 3 вати излез
Функција за двоен аларм
обем на испорака
Радио будилник Денвер со bluetooth CRLD-525
AC адаптер


Продажба на големо и мало
Увоз: Германија
Потекло : Данска
Гаранција: 3 Месеци се доплаќа 500 ден. или 6 Месеци се доплаќа 800 ден.
Под гаранција подлежи електрониката.
Цена: 1.500 ден.

Количина : 7 Броја на лагер , можност за набавка за Фирми во поголема количина дирекно од Германија.(Договор со менаџерот )

Плаќање преку банкова трансакција или Фактура

Контакт телефон и лице овластено за продажба: Зоран Јовановиќ
Фирма: ЕЛЕКТРО МУЛТИМЕДИЈА ДООЕЛ Експорт-Импорт Криволак
Адреса: 1440 Неготино, с.Криволак
Тел.Вибер : +389 75888469

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од: Претпријатие

ELEKTRO MULTIMEDIJA Export-Import
Negotino , s.Krivolak
Потврден огласувач
075888469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам