1 / 6
2 Tableti Samsung i 1 Quart odlicna sostojba
2.000 МКД
Цената е фиксна
28.09.2021 10:45

Аеродром / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

11" инчи

Prodavam 2 Tableti Samsung, i 1 Quart malku koristen bez grepka. Edniot Samsung e so skrseno staklo odlicno si raboti i e mnogu brz 2017 god i drzi baterija, 2000 denari.Drugiot Samsung Odlicen i Socucan baterija ne mu cini,2000 den, i Tretiot Quart e vo odlicna sostojba bez grepka. 2500 den. 070-623-791 Dule.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
070623791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам