1 / 1
UBAVA EVTINA KUKJA
39.000 €
Цената е фиксна
31.07.2022 10:56

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

215 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul Zivko Cingo bb

Kukjata e ubavo izrenovirana, 88m2 , ima podrum, garaza i pomosni prostorii. Se naogja na 3km od Kej Makedonija.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070580580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам