1 / 5
Денвер bts-301 пренослив звучник од 30 вати караоке bluetoot
2.200 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
26.09.2021 17:12

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Bluetooth, читач на картички MicroSD, USB влез и AUX влез
FM радио со вградена антена
Функција за снимање (снимање на USB -стик)
LED дисплеј напред
Излез на енергија: 30W RMS
Вградена батерија на полнење
Работи со AC 230V / DC 12 Волти мала потрошувачка
Копче за јачина на звук, главен, високи тонови, микрофон и ехо 5,25 ”звучник


Продажба на големо и мало
Увоз : Германија

Можност за набавка за Фирми во поголема количина дирекно од Германија.(Договор со менаџерот )

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од: Претпријатие

ELEKTRO MULTIMEDIJA Export-Import
Negotino , s.Krivolak
Потврден огласувач
075888469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам