1 / 3
BANDAZI 17 KI ML MERCEDES
По Договор
25.05.2023 17:48

Кичево

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavaat bandazi za ML 17 inci
Info na tel 070 947 985

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

VKK
Потврден огласувач
071371221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам