1 / 5
ЦД-радио Денвер TCL-212BT FM AUX, ЦД, USB, Bluetooth® со све
1.850 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
26.09.2021 17:27

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

Овој CD boombox TCL-212 BT од Денвер е опремен со радио, USB и AUX влез, Bluetooth, MP3 и CD плеер, како и влез за слушалки. Можете да ги репродуцирате вашите MP3 и аудио фајлови преку USB, AUX IN и Bluetooth конекција. Сите потребни информации секогаш може да се прочитаат од LC екранот. Со функцијата батерија, исто така можете да ги репродуцирате вашите датотеки на Boombox кога сте во движење. Излезите од 2 x 2W обезбедуваат јасен звук. ЛЕД кутиите создаваат вистинска атмосфера. Очите што привлекуваат внимание на секоја забава се звучниците со LED осветлување во боја.


Карактеристики на производот:

CD плеер
Звучник со LED осветлување во боја
USB влез за MP3 -податоци
Bluetooth
AUX Во аудио влез
FM радио
Влез за слушалки
радио антена со можност за продолжување
LCD дисплеј
2 x 2W кутии со LED диоди
Стерео звучници
продолжена антена
Функција на батерија 4x1.5V батерии (не се вклучени)
Напојување: 230V
прибл. димензии (во mm): 260 (w) x 225 (h) x 130 (d)
Тежина приближно 2 кг

* Аудио влез за поврзување паметни телефони, таблет компјутери, iPhone, MP3 плеери, мобилни телефони, ЦД -плеери итн. Преку приклучок за приклучок од 3,5 мм

Мобилност: Лесен за носење

Продажба на големо и мало
Увоз: Германија
Потекло : Данска
Гаранција: 3 Месеци се доплаќа 450 ден. или 6 Месеци се доплаќа 700 ден.
Цена: 1850 Ден.


Количина : 10 Броја

Плаќање преку банкова трансакција или Фактура

Контакт телефон и лице овластено за продажба: Зоран Јовановиќ
Фирма: ЕЛЕКТРО МУЛТИМЕДИЈА ДООЕЛ Експорт-Импорт Криволак
Адреса: 1440 Неготино, с.Криволак
Тел.Вибер : +389 75888469

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од: Претпријатие

ELEKTRO MULTIMEDIJA Export-Import
Negotino , s.Krivolak
Потврден огласувач
075888469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам