1 / 5
Masina za sienje BAGAT Jadranka
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2023 20:05

Аеродром / Скопје

Se prodava masina za sienje BAGAT Jadranka, odlicno socuvana i odrzuvana. Masinata e funkcionalna.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
078426146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам