1 / 2
Dve vrati za garaza i sl
100 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 22:15

Штип / Штип

Se prodavaat dve vrati za garaza. Istite se drveni so drvena lamperija i od nadvoresnata strana za podobra zastita i lik oblozeni i so plasticna lamperija i prozorci so armirano staklo. Se prodavaat samo vratite bez kasa, kasata e ednostavna i lesno se pravi

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
077738375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам