1 / 9
Motor Peugeot Satelis 250cc
2.100 €
Цената е фиксна
18.08.2022 00:35

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Peugeot

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Motor Peugeot Satelis 250cc

Километри:

15000

Se prodava Peugeot motor 250 cc 2007 godina 19 000 km pominato, so potroshuvacka 3l/100km, dostignuva so 130km/h, bez registacija so skopski tablicki, servisiran komplet novi gumi socuvan motor, vtor gazda, vredi da se vidi za povekje informacii 070/722-797

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

Сет за нокти за само 1999 денари

1999 €

SMINKA, MANIKIR, PEDIKIR Setovi za izrabotka za nokti

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам