1 / 6
Microsoft Surface Pro 5
550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.10.2022 13:03

Аеродром / Скопје

Марка:

Microsoft

Големина на екранот:

12" инчи

Kako nov, donesen od USA. ima:
I5 procesor
256gb hard disk
8gb ram
Original tastatura

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075455156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам