1 / 1
elektrostatsko farbanje
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 16:28

Прилеп / Прилеп

prodavam pecka i pistol za elektrostatsko farbanje komplet so komora za farbanje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

lupcho
Потврден огласувач
078306434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам