1 / 11
Nissan X trail 2.2 100 kw za delovi
50 €
27.02.2023 10:46

Гостивар / Гостивар

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

delovi sve sto vi treba do posleden straf
Anlaser , alternator , dizni, menjaç, reduktor,
Kardan,polosovini,kompresor za klima,ladnjaci,limarija skoro sve.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

veka
Потврден огласувач
070473111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам