1 / 3
Продавам велосипед Wheeler Velosiped Wheeler- Shimano Alivio
234 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.09.2022 01:31

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Продавам велосипед Wheeler со Shimano Alivio машинка за менување на брзини. Велосипедот е со седиште за дете како што е на сликата.

За подетални информации на телефон: 075221961

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Julija Trendova Kostadinova
Потврден огласувач
071608075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам