1 / 9
Стан на Пиринска Штип
23.000 €
27.09.2021 12:30

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

39 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Пиринска 75

id: sa1023/пиринска 75
штип македонија
23000€
description
https://we4home.mk/property/stan-na-pirinska-76/
стан на пиринска
apartment - штип
Се продава стан во Штип, улица Пиринска 75 , на убава и мирна локација, на само 2 минути од Angels Cafe. Квадратура на станот е 35 м2 + 4м2 подрумски простор. Станот се продава празен и веднаш вселив.
Подлога : ламинат пред некоја година реден.
Сите прозори и врати внатрешни и надворешни се променети, ПВЦ. Само надворешната врата е за промена.
Распоред: ходник, посебна кујна, тоалет, и 2 спални соби и голем балкон од кој се излегува од двете спални.

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам