1 / 2
Kilo kluc-Moment kluc/Кило клуч-Момент клуч штафцигер за бит
2.500 МКД
Цената не е фиксна
20.01.2023 17:42

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Штрафцигер за битови со момент од 1 до 6 Њутнметри.

Индекс на промена 0.1њм

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
077987288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам