Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat
20.000 €
11.07.2022 11:22

Неготино / Неготино

Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat,vo top sostojba
Tel.za informacija 071290000

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

KIRE
Потврден огласувач
070218790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам