1 / 4
SKRETNICA ZA ZVUCNIK BC 3003B
990 МКД
Цената е фиксна
27.09.2021 16:25

Битола / Битола

Trosistemska skretnica nova 4 parcina
990 den edno parce

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам