1 / 10
Mercedes ML 350CDI Blutec kamera,masaza,memorija na sedista
26.900 €
27.900 €
15.01.2022 21:04

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 350

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes ML 350CDI Blutec kamera,masaza i memorija na sedista,prepoznavanje na lenta,soncev krov,novi letni i zimski gumi,registriran do 8.2022god so zelen karton momentalno ima 218.000km
Bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

KIRE
Потврден огласувач
070218790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам