1 / 5
Електро Штрафцигери PARKSIDE
1.500 МКД
21.05.2022 13:04

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE.
Наменети за работа под напон до 1000 волти со многу добра изолација.
Изработени од високо квалитетен хром ванадиум челик.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

И.Г.
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам