1 / 4
TV komoda
250 €
31.01.2022 21:51

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava ТВ комода od farban medijapan Dolzina 2m, visina 50cm(11cm maska), sirina 40cm


300evra fiksna cena

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Мебел за ТВ/Hi Fi и Компјутери

Се продава од:

Petre
Потврден огласувач
075236182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам