1 / 3
prodavam delovi za opel corsa.b 1.2 8 v.
1 €
17.08.2022 21:00

Битола / Битола

prodavam delovi za opel corsa b 1.2 8 v.......ladnjak nov 1500.........digalka.600...menjac 2500...poluovina desna 1000 ..razvodnik700..kontakt brava 600...diskovi klesti plocki...motorce za brisaci...motorce za parno..sal tabla...kompjuter

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
070968083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам