1 / 1
Tocace-Drzac za saksii za cvekje
2.000 МКД
27.09.2021 22:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam racno izraboteno dekorativno tocace za saksija za cvekje.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075565950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам