1 / 2
legla za milenici
500 МКД
24.05.2022 09:49

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na legla so razlicni vidovi i dezeni za vasite milenici
100 sm -1000 den
i 50 sm -500 den

Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

ivana
Потврден огласувач
077 88 55 81
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам