1 / 3
masina za vitkanje cevki
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 07:51

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

prodavam masina za vitkanje cevki komplet so alat za okrugli i kvadratni cevki .mozete da poracate i alat po zelba do eden ipolovina col za okrugli cevki

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

lupcho
egejska 75 a
Потврден огласувач
078306434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам