1 / 5
Ps4 controller kontroler joestik
1.400 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.02.2023 09:16

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI DJOESTICI
Orginal samo bez
znakceto na home
Crni

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава од:

metodija deloski
Потврден огласувач
070331317
Испрати Е-маил до огласувачот

ANDROID BOX 12 8/64 so gigabiten internet so iptv televizij

6000 МКД

DRON 2-8god

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам