1 / 2
Mesto vo S. BRATINDOL
5 €
06.08.2022 10:40

Битола / Битола

Квадратура:

1619 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil
Nad noviot pat BITOLA-RESEN
nasproti S.BRATINDOL inf.na tel 077-69-99-69

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Пеце
Потврден огласувач
077699969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам