1 / 5
Apartmani za studenti
1 МКД
05.12.2022 23:45

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Се издаваат комплет наместени Апартмани во Охрид за: ученици, студенти или вработени.
- Еднокреветн апартман.
- Двокреветен апартман.
- Трокреветен апартман.
Апартманите се наоѓаат во близина на Општата болница и во цената се вклучени сите сметки/ трошоци.
На располагање имаат комплетно опремена кујна, со трпезарија, голема тераса и паркинг простор за 4 возила.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
078414337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам